Společnost MOTOSCOOT a.s. na svém stánku č. 046 v Brně, představí světovou premiéru, kde oživil "starou a známou legendu" VELOREX.
Tento náš, všem notoricky povědomý stroj, byl oživen jako daleko silnější, rychlejší a hlavně celokapotovaný. Na trh bude uveden pod novým názvem VELOR-X-TRIKE. Oba dva stroje, jak původní Velorex, tak i nový Velor-X-Trike, jsou vyrobeny pouze a jen českými lidmi, se stejným nadšením a nasazením jako v r. 1950, tak i dnes v r. 2010. Nový Velor-x-Trike bude spíš luxusním strojem pro náročné a z toho důvodu je dobré věnovat mu pozornost, jelikož není mnoho ryze českých a původních výrobků, které by nám případně mohl závidět i okolní svět.
Přijďte na stánek č. 046, kde bude ve středu 10.3.2010 ve 12,00 hodin slavnostně odhalen Velor-x-Trike, za přítomnosti obou tvůrců českých "tříkolek" (původní Velorex: p. Mojmír STRÁNSKÝ a nový Velor-x-Trike p. Ing. Pavel BRÍDA). Zdroj: Motosalon
Prémiová SUV jsou u nás velice oblíbená a na silnicích jich vídáme opravdu mnoho. Pořizovací ceny ovšem běžně atakují hranici 3 milionů korun, což není úplně málo. Není tak divu, že se lidé rozhlíží i na trhu ojetých automobilů, kde jsou ceny podstatně příznivější. Jak jezdí tento bílý kousek z roku 2020?
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.