Ještě vloni byl pilotem Formule 1. Bývalý pilot Sauberu a Haasu však byl pro letošní rok bez sedačky a musel se rozhlédnout jinde. Záchrannou ruku mu podal tým Formule E Techeetah.
Mexičan usedne do monopostu Formule E již za měsíc na domácí půdě v Mexico City, kde se odehraje čtvrtý podnik elektrického šampionátu. Gutierrez nahradí pro zbytek sezony Číňana Ma, který byl odvolán z důvodu neuspokojivých výsledků. Očekává se však, že zůstane rezervním jezdcem.
Autosport informuje o tom, že Gutierrez by již měl mít podepsanou smlouvu a také již stihl navštívit týmový simulátor v Monaku.
Jestli však pětadvacetiletý jezdec stihne otestovat před mexickým podnikem i reálný vůz není jasné.
Tým Techeetah angažování nového jezdce nijak nekomentoval, ale očekává se, že jeho oficiální oznámení přijde brzy.
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.