Francouz, jenž minulý týden vybojoval už třetí titul mistra šampionátu Champ Car v řadě, přiznal, že je znechucený tím, že o něj nejeví žádný z týmu F1 větší zájem, než jen pro roli testmana.
Bourdais připouští, že by to byl obrovský pád jeho kariéry, nicméně jediná cesta do Formule 1. On je však realista, takže si nadále nedělá iluze, i když jeho přáním je, aby se situace změnila. Bourdais se domnívá, že se věcí mají tak, jak zde píšeme proto, protože se neupsal managementu Flavia Briatoreho.
Z pohledu Bourdaise jde o opravdovou smůlu, čas letí a jemu se pomalu vytrácí naděje na angažmá v F1. Třeba Briatoreho přesvědčí, když dokáže vybojovat čtvrtý titul v řadě. Šanci bude mít velkou, navíc, když ze seriálu odchází jeho velký konkurent, A.J. Allmendinger.Foto: Champ Car Media
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.