 
            Surfers Paradise - 2.kvalifikácia: Servia si zabezpečil najlepšiu štartovnú pozíciu pre Austrálske Lexmark Indy 300.
Počasie, ktoré včera zasiahlo do prvej kvalifikácie znamenalo výsledky, ktoré nijako nemohli ovplyvniť dnešnú suchú. Jediný kto z toho može vyťažiť je Sebastian Bourdais. Napriek šiestemu najlepšiemu času si za včerajšie víťazstvo zabezpečil druhé miesto na štarte.
Dnes sa najlepšie darilo Oriolovi serviovi a okrem poleposition získava za tento výkon navyše bodové ohodnotenie. Druhý rad patrí Paulovi Tracymu a Mariovi Dominguezovi.
Foto: Photo by Phil Abbott, USA LAT Photographic
 
            Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
 
            Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?