Přestože byl mladý Brazilec označen za viníka kolize s Prematem a penalizován, jeho včerejší první vítězství v šampionátu GP2 mu zůstalo.
Vedení závodu potrestalo syna trojnásobného šampiona Formule 1 stejného jména posunem o deset míst na startovním roštu dnešního dopoledního závodu.
Potrestání si jezdec vysloužil incidentem s Francouzem Prematem, kterému při dobržďování do La Source v 16. kole poškodil monopost natolik, že ten musel včerejší závod vzdát.
"To se někdy stává, brzdil jsem stejně ostře jako ostatní, ale bylo mokro a měl jsem slicky. Bohužel jsem do něj vrazil," prohlásil včera Piquet.
Díky obrácenému startovnímu pořádku první osmičky a penalizaci bude tak Brazilec začínat dnešní závod z 18. místa.
Foto: www.gp2series.com
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?