Na Sardinii sice nepojedou ani junioři ani jezdci z projektu DMack-Trophy, přesto je startovní listina hezky zaplněná. Zajímavostí je start italského multišampiona, Paola Andreucciho, v kategorii WRC2. Do té tovární tým Škoda Motorsport nasadí kromě Esappeki Lappiho také Jana Kopeckého!
Startovní listina: zde
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.