Kris Meeke jel o víkendu rallycross ve Francii (viz rubrika ve zkratce). Z kraje týdne už ale testoval nový Citroën DS3 R5.
Citroën auto oficiálně odhalil při Rally Portugal. V příštím roce bychom se měli dočkat v kategorii R5 opravdu slušné konkurence. M-Sport již začal s prodejem Fiest R5 a Malcolm Wilson potvrdil objednávky na 30 kusů.
Citroën i Peugeot už na svých verzích R5 (DS3 a 208 označovaná jako T16) také pracují. Peugeot, který by měl vyjet dřív, začne přijímat objednávky během příštího měsíce. Citroën jezdil na asfaltu s Meekem, který již příští týden pojede v Austrálii v továrním týmu pro MS.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?