V Argentině se debatuje o možném návratu Gabriela Pozza do WRC. Podle některých zdrojů už měl dokonce jezdec potvrdit svůj start v Argentině, oficiálně však nic oznámeno nebylo. Pozzo by měl usednout do vozu Mini John Cooper Works WRC týmu Motorsport Italia.
Zdá se, že během Rally Argentina budou mít domáci fanoušci svého zástupce s vozem WRC v poli. Gabriel Pozzo, mistr světa PWRC pro rok 2001, po deseti letech opět usedne do vozu WRC. Naposledy startoval v Argentině v roce 2003 s vozem Škoda Octavia WRC.
"Jsme v závěrečné fázi jednání s týmem Motorsport Italia. Doufám, že se nám vše podaří doladit a s vozem Mini se objevíme v servisní zoně Argentínské rally. Byl bych opravdu moc rád, pokud by se nám podařilo opět usednout do vozu WRC během domácí soutěže," říká jezdec, který tvoří posádku s Danielem Stillo.
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.