Jihlavský pilot, který o minulém víkendu sbíral body do SWRC v Německu, nepojede ve Zlíně.
Z důvodů logistiky týmu nebude možné dostat vůz Ford Fiesta S2000 do Zlína, jelikož se vůz posílá do Japonska na Rally Japan. Proto se jezdec na start oblíbené Barum Rally nepostaví
\\\"Mám soutěž ve Zlíně moc rád, ale náš speciál bude na cestě do Japonska. POjedu se ale do Zlína podívat alespoň jako divák,\\\" řekl Prokop
Prokop zde startoval v roce 2009 v rámci projektu BF Goodrich Drivers, s Peugeotem 207 S2000 a skončil pátý.
Tento oblíbený městský crossover prošel v loňském roce spolu se Scalou drobnou omlazovací kúrou. Dnes se zaměříme na Kamiq a to hned v nejvyšší výbavě Monte Carlo. Proti svým konkurentům boduje vnitřní prostorností, snadným ovládáním a také nízkou spotřebou. Vše má ovšem svou cenu, která v tomto případě není zrovna nízká. Otázka tedy zní, zda-li není lepší volbou Scala, která je ve stejné výbavě a motorizaci levnější.
Zvýšené kombíky jsou fantastickým příkladem toho, jak jsou vlastně všechna SUV zbytečná a právě proto je mám tak rád. Dnes testované Volvo nabídne kvalitnější materiály uvnitř, než minule testovaný Mercedes GLE, světlá výška je vyšší než u Kodiaqu a výbavou dokáže konkurovat luxusním německým limuzínám. To vše za podobnou cenu ekvivalentně ojetého trojkového Superbu Scout, který je o úroveň níž. Má to vůbec nějaký háček?