Premiéra nového soutěžního speciálu Citroën DS3 R3 se odehraje v Severním Irsku. Za volantem nového speciálu z dílen Citroën Racing se objeví hvězda letošní rally Bohemia 32 letý francouzský jezdec Bryan Boufier.
Premiéru si nový speciál odbude při pátém podniku British rally championship, kterým bude 20. – 21. srpna Ulster rally. Tiskový mluvčí Citroën UK k tomu řekl: "Na soutěži se představí dva speciály Citroën DS3 R3. Za volantem jednoho uvidíme Bryana Boufiera a druhý bude stát v servisním parku na ukázku. Zatím je to vše, co k tomu mohu říci,".
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?