Pokud se řadíte k milovníkům klasických vozů, rozhodně si nenechte ujít živý přenos z akce Goodwood Revival 2018, kde se na závodní dráhu postaví automobily v celkově hodnotě 257 milionů dolarů, tedy cca 5.67 miliardy korun.
Páteční program v Londýnském čase:
09:00 - Track Parade: British Transport09:45 - Official Practice: Kinrara Trophy10:30 - Official Practice: Fordwater Trophy11:00 - Official Practice: Barry Sheene Memorial Trophy11:45 - Official Practice: St Mary's Trophy - Part 112:15 - Official Practice: Goodwood Trophy12:45 - Track Parade: Revival Winners13:15 - Official Practice: Jack Sears Memorial Trophy13:45 - Official Practice: Whitsun Trophy14:15 - Official Practice: Freddie March Memorial Trophy14:45 - Official Practice: Chichester Cup15:15 - Official Practice: Richmond & Gordon Trophies15:50 - Track parade: Tribute to Rob Walker16:15 - Official Practice: St Marys Trophy - Part 216:45 - Free Practice: Royal Automobile Club TT Celebration17:25 - Demonstration: Eagle17:30 - Official Practice: Glover Trophy18:00 - Official Practice: Sussex Trophy18:45 - Race 1: Kinrara Trophy
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.