Chuck Norris, do této chvíle považován pouze za legendu bojových umění, je i legendou za volantem dodávek Fiat Ducato Professional. Minimálně tedy v novém spotu, který v nedávné době pro automobilku natočil.
Dnešní doba reklamám na automobily příliš nepřeje. Buď jsou příliš nudné a lidi nezajímají, nebo jsou příliš zábavné a v televizi je zatrhnou. To ale rozhodně není případ nového spotu na Fiat Ducato, ve kterém vystupuje i neohrožený Chuck Norris.
Reklamní spot totiž nemá nic, čím by mohl televizní cenzory naštvat natolik, aby ho zakázali. Zato však nabídne kreativitu, vtip i drsný pohled Chucka, který vyzkouší několik modelů Ducato a přitom ještě zpráská pár záporáků.
V reklamě se přitom dozvíme i praktické věci, jako třeba odolnost vůči raketám, které díky posuvným dveřím proletí vozem bez výbuchu. Hodit se může i sklápěcí rampa, ze které můžete na padouchy sypat pomeranče. A vrcholem je pohon všech kol, který za vámi v lomu vytvoří dokonalou prachovou clonu, ve které padouši zkrátka nemají šanci.
Nové Ducato Professional je zkrátka drsné, jak Chuck Norris. A to už je co říct.
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.
Sháníte-li ojeté SUV se silným motorem, tak máte v nabídce sekundárního trhu s auty rozhodně z čeho vybírat. Mnoho lidí má rozpočet na rodinné SUV přibližně milion korun, což na nového Kodiaqa nestačí, na prémiové značky už vůbec ne. Dnešní recenze se podívá na zoubek 6 let staré Audi Q7, kterou za milion pořídíte. To je mimochodem podobná částka, za jakou koupíte modernizovaný Kodiaq RS první generace – co je lepší volba?
Čtyřková Octavia se po pěti letech dočkala faceliftu v rámci kterého přišlo několik inovací. Důležité ovšem je, že byl zachován charakter vozu, který si stále drží velice dobrou kombinaci praktičnosti a zábavy za volantem. Jedná se o nejsilnější Octavii, která kdy vznikla. Měli byste si ji koupit nebo se vyplatí porozhlédnout u sourozenecké Cupry, která nabízí ještě podstatně silnější exempláře?
Když jsem před pár měsíci vybíral auto, které vezmu na dovolenou do italských Alp, tak jsem zvažoval více kandidátů, ale nakonec padla volba na tento Superb. Po cca 1500 km v jednom týdnu se ukázalo, že šlo o vynikající volbu. Proč zrovna jsem si vybral tento model a kolik zvládne tento úsporný fešák ujet kilometrů na jedno natankování?
Cestování vlastním autem po Evropě má své kouzlo, ať už je to svoboda, flexibilita nebo možnost vzít s sebou bez obav i větší zavazadla. Ale co když se za hranicemi něco pokazí? Správné pojištění vám zajistí klidnou dovolenou i v nečekaných situacích. Pojďme si projít, na co byste se měli připravit, než se vydáte na silnici za hranice.
Mercedes-Benz oznámil prudký propad zisku za druhé čtvrtletí letošního roku. Automobilka přiznává, že hlavními důvody jsou dodatečná cla v USA a oslabující prodej v Číně. Kvůli tomu německý výrobce luxusních aut přehodnocuje svůj výhled tržeb na celý rok a očekává jejich výrazný pokles. Informují o tom agentury AFP a Reuters.