Infiniti opatřilo svůj oblíbený model FX novou tváří, díky které by se měl na trhu udržet dalších pár let.
Inifiniti provedlo na přídi poměrně velkou změnu v designu. Původní tvar trochu nafouklého obdélníku se mění ve více vymodelovaný tvar, původně rovná a ostrá světla se mění v organičtější a dynamičtější tvar.
Uvnitř velkého grilu se nachází zvětšené logo, trochu se šetřilo chromem, maska však i přesto vypadá mohutněji a razantněji než kdy dříve. Inovovaná je i spodní část nárazníku, která ukrývá nové mlhovky v chromovaném rámečku.
Mimo exteriérových změn se mnoha novinek nedočkáme. Z mála jmenujme nové, bílé podsvícení přístrojů a ionizátor vzduchu.
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.