Známý časopis Sports Illustrated chtěl zaujmout nejen modelkou na přední straně, ale zavděčit se i nám, kterým voní benzín více než voňavky. Jak to spojit?
Nizozemská supermodelka Rianne ten Haken, japonské superauto Lexus LF-A. To jde slušně dohoromady, ne?
Stačí pár koleček kolem sličné dámy, pár stisknutí spouště a na světě je exkluzivní snímek, pod kterou je podepsán fotograf Yu Tsai.
Jak se taková fotka dělá, na to se podívejte do následujícího videa.
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.