Termín, který většinou patří pačejovské rally, pro letošek obsadili pořadatelé z Moravy a uskutečnila se moc pěkná premiérová rally s názvem 1. Rally Fulnek - Odry 2021. Pěkné rychlostní zkoušky namotané "na pětníku", příjemná atmosféra a pěkné letní počasí, to vše provázelo třetí díl rallysprintového šampionátu. Redakční fotograf Jakub Daniel Machálek konstatoval, že v okolí Oder jsou 3 kopce a na všech se jede rally. Dovolíme si ho lehce poopravit, ty kopce jsou čtyři ... Tak se pojďte podívat, jak se mu na těchto kopcích v okolí Fulneku a Oder fotograficky dařilo.
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.