Pamatujete si na nadějného německého závodníka Stefana Bellofa? Jeho oblíbenou disciplínou byly vytrvalostní závody s vozy Porsche 962C. Nejprve závodil pro Rothmans Porsche a poté v soukromém týmu Waltera Bruna. Smrt si ho našla právě ve voze Brun Motorsport Porsche 962C na okruhu v belgickém Spa roku 1985. Podívejte se na fatální okamžiky tohoto závodu a poslechněte si názory legend Stucka, Masse a Jackieho Ickxe.
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.