Dalším závodem, kde se představil Anvel racing team byla IMPA Rally Bratislava. Bohužel obě posádky Anvel racing teamu nebudou na tento závod vzpomínat příliš růžově.
Na jezdce čekala poměrně netypická trať, když ze tří úseků byl jeden úsek městská speciálka a další trať vrchařského závodu. "Asi ne všichni by se mnou souhlasili, ale okruh v Bratislavě i erzeta na trati závodu do vrchu mi zas tak nevadily a dokonce bych řekl, že mě mile překvapily. Třetí RZ Borinka snese dokonce srovnání s těma nejlepšími u nás. Problém bych viděl spíš v dlouhých přejezdech," okomentoval trasu závodu Barvík. Jak posádka Barvík-Gabrhelík tak i Landa-Bartončík nevstoupili do závodu špatně. Obě posádky se vměstnaly do první desítky s nevelkými odstupy. Bohužel hned na další RZ přišla první rána v podobě odstoupení Dana Landy, kterému vypověděl službu motor a byl tak nucen předčasně ukončit své účinkování v závodě.Vladimír Barvík pokračoval dál v nastoleném tempu a po první rundě mu patřila již šestá pozice, avšak časy byly vyrovnané. Bohužel hned v průběhu druhého průjezdu městské speciálky přišel defekt pneumatiky, který vyústil v odstoupení. "Prostě jsem se nedokázal udržet v klidu při jízdě na defektu a o obrubník rozlámal disk tak, že se nedalo pokračovat. Byla to moje hloupá chyba," sebekriticky přiznal jezdec.A tak se celý tým předčasně balil a na Bratislavu asi nebude zrovna rád vzpomínat. Přesto tým střádá plány do dalších závodů: "Daniel pojede příští víkend důležitý závod v Polsku, moje auto s Pavlem Dohnalem za volantem v Krkonoších, no a pak nás čeká vrchol sezóny ve Zlíně. Troufám si odhadnout, že Barumka svojí kvalitou i kvalitou jezdeckého obsazení bude opravdu na velmi vysoké úrovni."
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.