Jeden z našich čtenářů zachytil na dálnici zamaskovaný prototyp. Podle všeho jde o finální verzi očekávaného MPV, které bude sjíždět z linek v Nošovicích.
Novinka, která se představí již na podzim, je zatím zahalena v maskovacím plátně. Zásadní věci jsou ale jasné.
Pohled zepředu odhalí nemalou výšku novinky, která nebude mít na délku více než čtyři metry.
Krátkost potvrzuje i boční pohled na kapotu, protože ta je velice krátká.
Vzhled celkově odpovídá studii Kia no.3, kterou jsme viděli na jarním autosalonu v Ženevě.
Za fotografie děkujeme čtenáři SENMovi.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?