MacHale plánuje vybráné podniky s Corsou

MacHale, Gareth
MacHale, Gareth, foto: www.garethmachale.com
iM2 19. prosince 2008 12:23
Sdílej:

Gareth MacHale plánuje zúčastnit se vybraných podniků šampionátu Intercontinental Rally Challenge v roce 2009. Jeho soutěžním vozem bude by měl být Opel Corsa Super 2000.

Gareth byl potěšen výkonem auta na nedávném testu, což ovlivnilo jeho rozhodnutí ohledně nadcházející sezony, tedy účasti na vybraných podnicích IRC. Měl by už mít zajištěny i potřebné finance. „Vypadá to velmi dobře, ale ještě pořád pracujeme na nějakých drobnostech. Ještě nebylo rozhodnuto, o kolik podniků by mělo jít. To samozřejmě bude záležet na rozpočtu. Na Monte Carlu bohužel ještě nebudu, ale je to dobrá a hodně poučná rally. V roce 2010 bych rád sehnal finance na to, abych  mohl jet celý kalendář WRC,“ říká Gareth MacHale.
Témata:
Stalo se
Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.

Novinky
BMW Speedtop

BMW Speedtop (2025) bere dech. Toto krásné kombi půjde skutečně do výroby

BMW na prestižním festivalu elegance u jezera Como představilo vůz, který bere dech. Nový model Speedtop navazuje na loňské koncepty a tentokrát nepůjde jen o výstavní kus – limitovaná série 70 vozů s osmiválcem pod kapotou míří do výroby. Design, luxus a výkon v unikátním shooting braku, který si ale běžný smrtelník nekoupí.

Novinky
Toyota Aygo X (2025)

Stylovější, silnější, úspornější. Toyota Aygo X z Kolína překvapila hybridem a technikou z Yarisu

Nejmenší model Toyoty dostal to, co u městských vozů nevídáme – silný full-hybridní pohon. Omlazené Aygo X nejen že výrazně posílilo, ale nově nabídne i techniku z větších modelů a lepší výbavu. A to všechno dál vyrábějí čeští dělníci v Kolíně.