V Tatrách v úvodu nejrychleji Béreš

Béreš, Jozef

Béreš, Jozef | foto: Lusk, Petr

39. AQUACITY RALLY TATRY: V Tatrách se dnes začalo bojovat o body jak do Evropského poháru, tak i do Slovenského mistrovství. V úvodu byl nejrychlejší Béreš. Více čtěte zde

Prvá rýchlostná skúška na 39. AQUACITY RALLY TATRY (RS Mlynky) skončila víťazstvom Jozefa Béreša jr. za ktorým so stratou 1,6 sekundy došiel Grzegorz Grzyb obaja na vozidlách Fiat Abarth Grande Punto S2000. Tretiu priečku obsadil Jaromír Tomaštík na Subaru Impreza Sti, štvrtú Tibor Cserhalmi na Mitsubishi Lancer EVO IX. Až na piatom mieste skončil šesťnásobný víťaz tatranskej rally Václav Pech jr. taktiež na Mitsubishi Lancer EVO IX.

V rámci TEMPUS RALLY 2008 – majstrovstvá Slovenska sa medzi túto päticu vopchal na piate miesto Igor Drotár na vozidle Škoda Octavia WRC a odsunul Václava Pecha na šieste miesto v rámci MSR, inak je poradie obdobné.

Už na včerajší slávnostný štart neprišla posádka č. 28 Smolarek – Kubiniec na vozidle Peugeot 206, ktorý mali technický problém už na shakedowne.

tisková zpráva: AQUACITY RALLY TATRY