Provozovatelem serveru autoroad.cz je INCORP MEDIA GROUP s.r.o., IČ: 118 23 054
Sledujte nás na
|
KVS startuje v Muro Leccese
Enge, Tomáš, foto:
KVS Racing
ar127. května 2005 07:58
Sdílej:
Český kartingový tým KVS racing čeká třetí pokračování italského otevřeného mistrovství. Tentokrát se trojice juniorů poměří s nejlepšími světovými juniory na okruhu v Muro Leccese.
Tým KVS racing bude opět hájit trojice mladých „mušketýrů“ ve složení Zdeněk Gróman, Tomáš Pivoda a Michal Procházka.
V předchozích dvou kláních dosáhl skvělých výsledků především Zdeněk Gróman, když obsadil šesté a čtvrté místo. V průběžném pořadí Open Masters 2005 figuruje Zdeněk Gróman na vynikajícím třetím místě.
KVS racing chce v Muro Leccese dosáhnout dalších úspěchů a proto zvolil pečlivou přípravu na tento závod. Tentokrát se tým vydal již týden před závodem do Itálie, protože juniory čekalo společné testování s továrním týmem Maranello!
„Pro naše jezdce bylo testování s továrním týmem Maranello skvělou školou. Od špičkových světových motokáristů Bena Hanleye a Julese Bianchiho se snažili získat mnoho zkušeností. Měli výbornou příležitost přímo na trati porovnat optimální stopu. Určitě budou držet ještě více palce pilotům, kteří startují ve třídě FA s motory připravenými v dílnách KVS racing,“ shrnul testování vedoucí týmu Jan Straka.
Martin Bobek - eWRC.cz