Jihlavská trať v Bedřichově hostovala šestý podnik šampionátu ANN KARTING CUP 2005.
První a třetí rozjížďku zde vyhrál Petr, který v poslední dokonce dokázal vyhrát způsobem start - cíl a to i přesto, že si v předchozí jízdě narazil za mostem žebra o zeď. Druhou rozjížďku dovedl do vítězného konce Dan. Jozef v tento den ani jednou netriumfoval , stejně tak ani Karel.
Trať v Jihlavě doznala změn tím, že byla vyvedena napůl ven, což jí ještě více zaktraktivnilo. Většina jezdců si tyto podmínky vychvalovala.
Foto: StarKar
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.