 
            Istanbul Park hostí poprvé ve své mladé hsitorii závod německého mistrovství cestovních vozů DTM.
Díky novému systému výsledků AUTO NEWS NETWORK budeme pro lepší představivost zveřejňovat i postavení na startu ke každému závodu.
V Istanbulu se odehrává premiéra seriálu DTM. Dle tréninků a kvalifikace je vidět, že okruh bude více vyhovovat vozům Mercedes Benz, než Audi a nebo Opelům. Zcela určitě ale uvidíme zajímavý závod.
Foto: dtm.de
 
            Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
 
            Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?