Jean Alesi i ve druhém testu dnes zajel nejrychlejší čas. Oproti dopolednímu tréninku se už nejelo za deště.
Jean Alesi u ve druhém tréninku předvedl nejlepší formu jak svoji, tak i vozu Mercedes-Benz C-Klasse. Dopoledne v dešti zajel absolutně nejrychlejší kolo, nyní po dešti v jiných podmínkách také.
Druhý čas zajel Frank Stippler o rok starším Audi a ztratil na vítězného francouze pouhých 00,131s. Třetí skončil Allan McNish a čtvrtý Pierre Kaffer. Zatím se vůbec nedaří Mikka Häkkinenovi, který v prvním trénin ku skončil poslední a ve druhém sedmnáctý.
Prvním jezdcem Opelu je se ztrátou 02.083s na vítěze Heinz-Harald Frentzen.
Výsledky 2. testu - EuroSpeedway Lausitz
Foto: AUTO NEWS NETWORK
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.