Rolls-Royce SUV - render

rolls-royce
rolls-royce, foto: carwow.co.uk
ar2 13. března 2015 18:16
Sdílej:

SUV od Rolls-Royce je už nějakou dobu neoficiálně potvrzené, jak by mohlo vypadat se podívejte níže. Techniku bude mít zřejmě od BMW.

 

Na serveru carwow.co.uk představili render SUV od Rolls-Royce. Crossover, nebo spíše SUV dnešní doba prostě chce. To se zrcadlí v nabídkách automobilek. Vše se přesouvá i do luxusního segmentu. Bentley i Lamborghini své SUV modely vyvíjí a brzy začnou s jejich představováním.

Je tedy naprosto logické, že Rolls-Royce nesmí zůstat pozadu. Ač se kdysi chlubil tím, že SUV nikdy vyrábět nebude, pomalu své rozhodnutí bere zpět. Pokud si chce udržet zákazníky, musí SUV nabízet také. Vedle limuzín a kupé by se u dealerů mohlo objevit SUV už za tři roky.

Zda bude vypadat tak, jak na přiloženém obrázku vám nikdo říci nemůže. Je to jen ilustrace pro lepší představu. Charakteristické designové prvky aktuálních Rolls-Royců plus nějaký ten SUV vzhled.

Témata:
Stalo se
Testy aut
Toyota ProAce Verso

Test ojetiny: Toyota ProAce Verso VIP – univerzální praktik s bohatou výbavou

Tento týden se podíváme na zoubek zánovní Toyotě ProAce. Jedná se o 7 místnou dodávku v nejvyšší výbavě, která je levnější alternativou k Multivanu či Mercedesu třídy V. Mimo bohatou výbavu nabízí také solidní dynamiku i spotřebu a pořádnou porci praktičnosti. Má smysl sáhnout po starší verzi s nízkým nájezdem nebo se vyplatí připlatit si za zcela nové auto?

Novinky ze světa EV
Koncept vozu Tesla Model 3+

Tesla vytře evropským automobilkám zrak. Představí Model 3+ s dojezdem až 800 km

Společnost Tesla je podle nově podaných regulačních dokumentů v Číně připravena uvést na trh novou verzi svého Modelu 3. Neoficiálně označovaný jako Model 3+ má elektromobil nabídnout rekordní dojezd až 800 kilometrů podle čínského cyklu CLTC, což by z něj učinilo nejdéle jedoucí vůz značky Tesla. Tento údaj výrazně překonává dosavadní verzi Modelu 3 Long Range AWD, která v Číně dosahuje maximálního dojezdu 713 km.

Testy aut
DS 7 PHEV 300 AWD Edition France

DS 7 PHEV 300 AWD Edition France – šmrncovní plug-in hybrid za zvýhodněnou cenu

Plug-in hybridy jsou zajímavým kompromisem mezi elektromobily a spalovacími vozy – z obou světů si berou to dobré. Model DS 7 jsme již testovali a to jak v nejvýkonnější verzi s 360 koňmi, tak opak v podobě naftového provedení v základní výbavě Pallas. Do dnešní recenze dorazila akční zvýhodněná verze Edition France se středně silným plug-in hybridním pohonem. Vyplatí se příplatek 400 tisíc za svižný plug-in hybrid proti naftovému základu?