Nejžhavější informace ohledně nové Mazdy 6 Coupe. Zřejmě se jí dočkáme již v roce 2017.
Před několika hodinami informoval server Auto Express o příchodu nového derivátu Mazdy 6. Mělo by se jednat o karoserii kupé. Zatím se o tom vůbec nemluvilo a tak je pravost a věrohodnost této informace nepotvrzená.
Údajně by se mělo jednat o nový model, který má otevřít automobilce nové možnosti. Dočká se sportovnějšího designu, jak exteriéru tak interiéru.
Pod kapotou se pravděpodobně objeví motory s technologií Skyactiv-G, tedy dvoulitr s výkonem 150 koní (110 kW) a 210 N.m. točivého momentu. A 2,5 litrový čtyřválec s výkonem 190 koní (141 kW) a 256 N.m. točivého momentu.
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.