Zloději mají nový zlatý důl, kradou zimní pneumatiky přímo z vašeho vozu. Dokáží je odmontovat tak rychle, jako mechanici u týmů Formule 1.
Policie zaznamenala několik krádeží, když řidiči během noci na svém autě přišli o zimní pneumatiky. Nezastaví je ani bezpečnostní šrouby. Ty jim sice práci zkomplikují a prodlouží, přesto i takto ošetřené pneumatiky se jim už podařilo odcizit.
Zloději si počínají s neuvěřitelnou obratností a rychlostí. Celá akce trvá sotva pár minut. A ráno vám nezbude nic jiného než se znovu objednat v servisu a koupit nové zimní pneumatiky včetně disků.
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.