Český tým Scuderia Praha vstoupil úspěšně do dalšího vytrvalostního víkendu 24H Series. Na Red Bull Ringu, kde proběhne dvanáctihodinový závod, vybojovala posádka Král-Malucelli-Písařík pole position.
Česko-italské trio v kvalifikaci s naprostým přehledem vypálilo rybník všem svým soupeřům a nikomu nedalo šanci. Vždyť nejbližší pronásledovatelé Engelhart s bratry Ineichenovými zaostali s Lamborghini týmu Grasser Racing za českým Ferrari téměř o půl sekundy.
Z třetí příčky odstartuje polský tým Olimp Racing, který ve druhé řadě doplní další Porsche 991 GT3R, a to německé skvadry Herberth Motorsport.
Za nimi se pak seřadí hned tři vozy s trojcípou hvězdou ve znaku. Jmenovitě týmů HTP Motorsport, IDEC Sport Racing a SPS Automotive Performance.
Svou kvalifikaci mají za sebou i další čeští zástupci.
Sergej Pavlovec vyjel pro tým RTR Projects druhé místo s KTM X-BOW GT4 ve třídě SP3-GT4. Ve stejné třídě se pak postaví na čtvrtém místě na start tým Besaplast Racing s Tomášem Pekařem.
Výsledky kvalifikace č. 1 (GT3, atd...)Výsledky kvalifiakce č. 2 (GT4, atd...)
První část závodu startuje ve 14:15 a můžete jej sledovat živě na tomto odkazu.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?