Tomáš Enge sa už cíti lepšie

Enge, Tomáš
Enge, Tomáš, foto: Panther Racing
Jozef Smrtník 18. července 2005 18:52
Sdílej:

Lekári potvrdili, že zranenie nie je vážne.

V Nashville v sobotu Tomáš tvrdo havaroval do betónovej steny oválu, kde sa zranil. Podľa jeho slov to našťastie nie je tak zlé. "Náraz bol veľmi tvrdý a okamžite som ucítil bolesť," povedal Enge. "Vyšetrenie našťastie neukázalo žiadne zlomeniny, ale sú tam nejaké krvné zrazeniny. Trochu to bolí, ale je to omnoho lepšie, než keď som mal zlomené rebrá (po nehode v Motegi). Na začiatku týždňa absolvujem ďalšie vyšetrenie a potom sa uvidí, kedy budem môcť zasadnúť do môjho RockStar Chevy. Keby bolo na mne, šiel by som okamžite pretekať, pretože sme boli v posledných pretekoch rýchli a sme hladní po úspechu." dodáva s optimizmom rodák z Liberce. Foto: Panther Racing
Témata:
Stalo se
Testy aut
Hyundai Inster

Hyundai Inster - nejlepší elektromobil do města?

Elektrifikace postupuje a do měst se kromě velkých SUV začínají tlačit i elektromobily výrazně kompaktnějších rozměrů. Hyundai Inster je jedním z nich – čistě elektrický prcek, který vsází na originální design, užitečnou výbavu a kompaktní rozměry usnadňující městské jízdy. Dokáže však obstát i mimo městské prostředí? A jaká je jeho reálná konkurenceschopnost při ceně, která v našem případě přesáhla hranici 800 tisíc korun?

Testy aut
Toyota ProAce Verso

Test ojetiny: Toyota ProAce Verso VIP – univerzální praktik s bohatou výbavou

Tento týden se podíváme na zoubek zánovní Toyotě ProAce. Jedná se o 7 místnou dodávku v nejvyšší výbavě, která je levnější alternativou k Multivanu či Mercedesu třídy V. Mimo bohatou výbavu nabízí také solidní dynamiku i spotřebu a pořádnou porci praktičnosti. Má smysl sáhnout po starší verzi s nízkým nájezdem nebo se vyplatí připlatit si za zcela nové auto?

Novinky ze světa EV
Koncept vozu Tesla Model 3+

Tesla vytře evropským automobilkám zrak. Představí Model 3+ s dojezdem až 800 km

Společnost Tesla je podle nově podaných regulačních dokumentů v Číně připravena uvést na trh novou verzi svého Modelu 3. Neoficiálně označovaný jako Model 3+ má elektromobil nabídnout rekordní dojezd až 800 kilometrů podle čínského cyklu CLTC, což by z něj učinilo nejdéle jedoucí vůz značky Tesla. Tento údaj výrazně překonává dosavadní verzi Modelu 3 Long Range AWD, která v Číně dosahuje maximálního dojezdu 713 km.