Vynechaný trénink se podepsal na výsledku

Conway, Mike
Conway, Mike, foto: IndyCar Media
iM3 1. června 2009 18:38
Sdílej:

DREYER & REINBOLD RACING - REVIEW; Mike Conway opět nedokončil závod, veškerá pozornost se tak soustředila na Tomase Schecktera, který na Milwaukee nahradil Milku Dunu. Přestože vynechání jednoto tréninku stála Schecktera lepší umístění, třináctou pozici lze považovat za úspěch.

Mike Conway, 20. nedojel Závod začal dobře. Nemohl jsem postupovat dopředu, protože jsem se zasekl za Tomasem Scheckterem. Zdá se, že naše vozy byly naprosto identické. Pak nás dohnal Tony Kanaan a zbytek startovního pole. Soupeřil jsem s Wheldonem a Visem. Ve všech zatáčkách jsem volil vnější stopu, když Wheldon najížděl do zatáčky, nechal jsem mu místo. Trápila mne nedotáčivost, on zatáčkou projel, ale mne se to nepodařilo. Vůz nezatáčel a když se dostal na nečistoty, bylo pozdě. Tomas Scheckter, 13. Nejprve musím poděkovat Dennisi a Robbiemu a celému týmu Dreyer & Reinbold Racing. Také Larrymu Curry, bez nich bych tu nebyl. Start i restarty nám vycházely, bohužel náš čas na dráze byl limitovaný a nebyli jsme schopni připravit dobré nastavení pro závod. Absence jedno tréninku nás hodně stála. Ale to se stává, alespoň jsme dojeli do cíle.
Témata:
DRR
Stalo se
Novinky
Zřejmě nejde o aprílový žert: Yugo má být znovu postaveno pod srbsko-německým vedením. Autorem návrhu je srbský designér Darko Marčeta. Počáteční návrhy ukazují vůz s klasickými prvky Yugo v moderním stylu.

Legenda se vrací: Yugo chystá velký comeback?

V rámci aktuálního trendu oživování retro ikon se na scénu vrací Yugo, bývalý balkánský bestseller, který si vysloužil kultovní status, ale také označení "nejhorší auto na světě". Nyní se objevily první náčrty nového modelu, který by měl spatřit světlo světa v roce 2027. Tento malý vůz s klasickým spalovacím motorem slibuje návrat legendy.

Novinky ze světa EV
BMW Vision Driving Experience (VDX)

BMW VDX: Elektrická bestie s více než 1 000 koňmi se už testuje? +VIDEO

BMW posouvá hranice elektromobility a dokazuje, že extrémní výkon nemusí znamenat nekontrolovatelnou sílu. Na Auto Shanghai představí koncept „Vision Driving Experience“, který ukáže, jak lze obrovský výkon zkrotit pro maximální jízdní dynamiku.

Novinky ze světa EV
Kia EV4 (2025)

První FOTO nové Kia EV4: Plně elektrické EV přichází jako sedan a kombi

Kia odhalila první snímky svého nového elektromobilu EV4, který přichází jako součást rozšiřujícího se portfolia značky. Tento model je postaven na pokročilé platformě E-GM a 400voltové architektuře, což by mu mělo zajistit dojezd přes 600 km na jedno nabití. Cena modelu se očekává od 40 000 eur (cca 1 milion korun).

Novinky ze světa EV
Vytuněná Tesla model Y od CarLab

Tesla model Y Juniper v dravé úpravě. Asi nejhezčí verze vůbec

Tesla model Y Juniper byla představena teprve nedávno. Už se ale našla společnost, která si ji vzala do parády a přetvořila ji v tento vytuněný klenot. Jde o společnost CarLab(Hong Kong)Detailing & Customization. Jak se vám líbí?