Vedení šampionátu Champ Car očekává od příští sezony další vzestup nejen kvality, ale i kvantity. Rozšíření startovního pole je podle prezidenta Steva Johnsona velmi pravděpodobné.
Do sezony 2007 budou týmy vstupovat s novými vozy Panoz, které by měly být slibovaným kvalitativním zlepšením, co se týká přihlášených týmů, dokončuje se podle Johnsona řada smluv a na startu bude od 20 do 24 vozů.
Stále není jasné, jak dopadne avizovaný vstup bývalého majitele týmu Formule 1 Paula Stoddarta, jenž byl spojován s koupí některé slabší stáje, případně vytvořením nové.
„S panem Stoddartem máme naplánovanou schůzku tento týden v Indianapolis,“ potvrdil přetrvávající Australanův zájem o Champ Car Johnson.
Foto: Lesley Ann Miller, USA LAT Photographic
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?