St. Petersburg - postavení na startu: Druhý ročník závodu šampionátu IndyCar Series hostí městský okruh v St. Petersburgu.
Dario Franchitti to na okruzích umí už z dob působení v Champ Car. Na okruh v St. Petersburgu si jistě dobře vzpomíná. Má tedy docela dobrou výhodu. Bude zajímavé také sledovat Scotta Dixona v honbě za návratem své dřívější formy a touhy po dalším titulu.
Tony Kanaan je zase známý svojí bojovností, ať je to na klasických pro IRL oválech a nebo pro IRL netradičních městských okruzích. Vzpomeňme loňský boj s Tomášem Engem na trati Infineon Raceway... Bude zde zajisté mnoho dalších bojovných akcí, takže Vám přejeme mnoho silných zážitků.
Foto: IndyCar Media
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?