Škoda Auto - nejdéle působící hlavní sponzor

Jan Fiala, 11. května 2007, 15:10 Google+

Společnost Škoda Auto a mistrovství světa v ledním hokeji vytvořily světový rekord - „Nejdéle působící hlavní sponzor světových šampionátů v historii sportu“

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
371

| foto: Škoda Auto

Sdílejte článek

Partnerství společnosti Škoda Auto a Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF World Championships) píše historii: již patnáctým rokem je společnost Škoda Auto hlavním oficiálním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji. Historie nepamatuje, že by komerční partner v jakémkoli sportu podporoval mistrovství světa v pozici hlavního sponzora delší dobu. Tato skutečnost je nyní oficiálně potvrzena a schválena jako světový rekord organizací GUINNESS WORLD RECORDSTM.

Organizace GUINNESS WORLD RECORDSTM je po celém světě známá jako instituce ověřující a uznávající světové rekordy. Jakýkoli pokus o rekord je potvrzen jako rekord pouze tehdy, je-li jasný, ověřený, prokazatelný a mimo jakékoli pochybnosti.
Marco Frigatti, vedoucí evidence GUINNESS WORLD RECORDSTM, říká: „Tak jako vždy, i tento pokus o rekord jsme pečlivě ověřili, a tak můžeme potvrdit, že společnost Škoda Auto je „nejdéle působícím hlavním sponzorem mistrovství světa“ v historii sportu. Patnáct let působení společnosti Škoda Auto v pozici hlavního sponzora mistrovství světa v ledním hokeji znamená nový světový rekord a my jeho držiteli gratulujeme.“

Událost komentoval i Detlef Wittig, předseda představenstva společnosti Škoda Auto: „Jsme velmi hrdí na to, že se společnost Škoda stala držitelem světového rekordu. Prostřednictvím tohoto nejdéle trvajícího působení v pozici hlavního sponzora mistrovství světa v celé historii sportu jsme přispěli k tomu, že se mistrovství světa v ledním hokeji dostalo na svou současnou vynikající úroveň. Těchto 15 let také ukazuje, že na spolupráci se společností Škoda Auto se naši partneři mohou bezpečně spolehnout, tak jako se každý zákazník může spolehnout na kvalitu našich vozů. Samozřejmě, že z tohoto rekordem ozdobeného partnerství těží i automobilka: díky obrovské pozornosti médií, kterou přitahují, pomáhají hokejová mistrovství světa společnosti Škoda prezentovat značku sportovním fanouškům po celém světě a podílet se na velmi pozitivním image ledního hokeje.”

René Fasel, prezident Mezinárodní hokejové federace (IIHF), řekl: „Spolupráce IIHF a firmy Infront se společností Škoda je skvělým příkladem komerčního partnerství. Je založená na vzájemně sdílených hodnotách, společných cílech a také na velkém zájmu o tento sport. Jsem velmi potěšen skutečností, že je nyní organizací GUINNESS WORLD RECORDSTM oficiálně uznána jako nejdéle trvající působení v roli hlavního sponzora akce v historii sportu.“

Philippe Blatter, prezident a výkonný ředitel firmy Infront Sports & Media, řekl: „Jsem rád, že můžeme být při oslavě tohoto výjimečného patnáctiletého rekordu. Spolupráce firmy Infront se společností Škoda trvá stejně dlouho jako působení značky Škoda v roli oficiálního hlavního sponzora mistrovství světa v hokeji. Základem dobrého sponzorství je uvědomit si, že pro dosažení všech definovaných cílů je zapotřebí čas – sport a sponzor mohou růst spolu a vytvářet přitom hodnotu, která během času významně roste. A právě toto platí pro dlouhodobé partnerství společnosti Škoda, mistrovství světa v hokeji a firmy Infront.”

Rekord bude velmi těžké překonat, neboť společnost Škoda Auto se již zavázala být hlavním sponzorem mistrovství světa v hokeji nejméně do roku 2011.
Oficiální uvedení společnosti Škoda Auto do Guinessovy knihy rekordů (GUINNESS WORLD RECORDSTM Book) proběhne 12. května 2007 u příležitosti recepce pořádané na české ambasádě v Moskvě.

Zdroj: Tisková zpráva Škoda Auto, a.s.
Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Škoda Auto - nejdéle působící hlavní sponzor

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Toyota GT86 a Supra bok po boku

Budoucnost sportovních modelů Toyota: MR2 s výkonem 1000 koní, nástupce GT86

Automatická převodovka

Manuální převodovce zvoní umíráček, budoucnost patří automatu

Tesla Model 3

Servisní peklo Tesly - kritika modelu 3 roste

Škoda Kamiq

NADUPANÁ Škoda Scala a Škoda Kamiq? Tohle zvládnete sami

Auta na náplavce 2019: Hyundai Nexo

Auta na náplavce 2019: Premiéra Hyundai...

Péče o vůz nemusí být drahá záležitost

5 tipů jak úspěšně a téměř ZDARMA pečovat o váš vůz

Kia XCeed

NOVÁ Kia XCeed? Speciálně naladěný podvozek a...

Škodu Kamiq jde u Čechů na dračku! Prodej začne 4. září

Škoda Kamiq jde u Čechů na dračku! Prodej začne 4. září

Tesla Roadster ve vesmíru

Tesla Roadster se Starmanem poprvé obletěl Slunce!

Volkswagen up!

Malé vozy brzy zmizí z trhu. Mohou je nové technologie zachránit?

reklama

Doporučujeme

Hyundai

Hyundai i30 bude dostupný i jako kombi

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. NADUPANÁ Škoda Scala a Škoda Kamiq? Tohle zvládnete sami

  2. NOVÁ Kia XCeed? Speciálně naladěný podvozek a...

  3. Škoda Kamiq jde u Čechů na dračku! Prodej začne 4. září

  4. Nové elektromobily ŠKODA! Výroba bude jako ze SCI-FI

  5. 5 tipů jak úspěšně a téměř ZDARMA pečovat o váš vůz

  6. Statistika ukázala, jaká auta kupují Češi nejraději

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud