Škoda Auto - nejdéle působící hlavní sponzor

Jan Fiala, 11. května 2007, 15:10 Google+

Společnost Škoda Auto a mistrovství světa v ledním hokeji vytvořily světový rekord - „Nejdéle působící hlavní sponzor světových šampionátů v historii sportu“

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
371

| foto: Škoda Auto

Sdílejte článek

Partnerství společnosti Škoda Auto a Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF World Championships) píše historii: již patnáctým rokem je společnost Škoda Auto hlavním oficiálním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji. Historie nepamatuje, že by komerční partner v jakémkoli sportu podporoval mistrovství světa v pozici hlavního sponzora delší dobu. Tato skutečnost je nyní oficiálně potvrzena a schválena jako světový rekord organizací GUINNESS WORLD RECORDSTM.

Organizace GUINNESS WORLD RECORDSTM je po celém světě známá jako instituce ověřující a uznávající světové rekordy. Jakýkoli pokus o rekord je potvrzen jako rekord pouze tehdy, je-li jasný, ověřený, prokazatelný a mimo jakékoli pochybnosti.
Marco Frigatti, vedoucí evidence GUINNESS WORLD RECORDSTM, říká: „Tak jako vždy, i tento pokus o rekord jsme pečlivě ověřili, a tak můžeme potvrdit, že společnost Škoda Auto je „nejdéle působícím hlavním sponzorem mistrovství světa“ v historii sportu. Patnáct let působení společnosti Škoda Auto v pozici hlavního sponzora mistrovství světa v ledním hokeji znamená nový světový rekord a my jeho držiteli gratulujeme.“

Událost komentoval i Detlef Wittig, předseda představenstva společnosti Škoda Auto: „Jsme velmi hrdí na to, že se společnost Škoda stala držitelem světového rekordu. Prostřednictvím tohoto nejdéle trvajícího působení v pozici hlavního sponzora mistrovství světa v celé historii sportu jsme přispěli k tomu, že se mistrovství světa v ledním hokeji dostalo na svou současnou vynikající úroveň. Těchto 15 let také ukazuje, že na spolupráci se společností Škoda Auto se naši partneři mohou bezpečně spolehnout, tak jako se každý zákazník může spolehnout na kvalitu našich vozů. Samozřejmě, že z tohoto rekordem ozdobeného partnerství těží i automobilka: díky obrovské pozornosti médií, kterou přitahují, pomáhají hokejová mistrovství světa společnosti Škoda prezentovat značku sportovním fanouškům po celém světě a podílet se na velmi pozitivním image ledního hokeje.”

René Fasel, prezident Mezinárodní hokejové federace (IIHF), řekl: „Spolupráce IIHF a firmy Infront se společností Škoda je skvělým příkladem komerčního partnerství. Je založená na vzájemně sdílených hodnotách, společných cílech a také na velkém zájmu o tento sport. Jsem velmi potěšen skutečností, že je nyní organizací GUINNESS WORLD RECORDSTM oficiálně uznána jako nejdéle trvající působení v roli hlavního sponzora akce v historii sportu.“

Philippe Blatter, prezident a výkonný ředitel firmy Infront Sports & Media, řekl: „Jsem rád, že můžeme být při oslavě tohoto výjimečného patnáctiletého rekordu. Spolupráce firmy Infront se společností Škoda trvá stejně dlouho jako působení značky Škoda v roli oficiálního hlavního sponzora mistrovství světa v hokeji. Základem dobrého sponzorství je uvědomit si, že pro dosažení všech definovaných cílů je zapotřebí čas – sport a sponzor mohou růst spolu a vytvářet přitom hodnotu, která během času významně roste. A právě toto platí pro dlouhodobé partnerství společnosti Škoda, mistrovství světa v hokeji a firmy Infront.”

Rekord bude velmi těžké překonat, neboť společnost Škoda Auto se již zavázala být hlavním sponzorem mistrovství světa v hokeji nejméně do roku 2011.
Oficiální uvedení společnosti Škoda Auto do Guinessovy knihy rekordů (GUINNESS WORLD RECORDSTM Book) proběhne 12. května 2007 u příležitosti recepce pořádané na české ambasádě v Moskvě.

Zdroj: Tisková zpráva Škoda Auto, a.s.
Loading...
 
Vytisknout

Diskuze: Škoda Auto - nejdéle působící hlavní sponzor

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Škoda Octavia Liftback

NOVÁ ŠKODA OCTAVIA LIFTBACK se rozjíždí za zákazníky

Honda Civic Type R

Modernizovaná Honda Civic Type-R se chce vrátit na post krále hot-hatch

Brussels-Motor-Show

Jsou PHEV trumfem výrobců automobilů pro rok 2020?

Toyota RAV4 plug in hybrid

Stane se Toyota RAV4 Plug-in Hybrid bestsellerem roku 2020?

Toyota GR Supra

Toyota představuje model GR Supra s novým přeplňovaným motorem 2,0 litru

VAZ-2107 Mad Max

Postapokalyptická Lada pro Šíleného Maxe? Na Ukrajině je možné vše

Toyota

Toyota spouští službu KINTO na pronájem sdílení a spolujízdu aut

Panda 4x4

Elektrická Panda 4x4 od Garage Italia Customs

e-skútr

Po městě bez emisí, e-skútry od firmy Hecht

Ilustrační foto

Automechanici zveřejnili 5 nejčastějších zimních potíží s autem

reklama

Doporučujeme

Hyundai

Hyundai i30 bude dostupný i jako kombi

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Stane se Toyota RAV4 Plug-in Hybrid bestsellerem roku 2020?

  2. NOVÝ super úsporný MOTOR ECO-G. Které modely Dacie ho dostanou?

  3. Toyota má úspěch

  4. Test: Honda HR-V 1.5 VTEC TURBO Sport, hot-hatch na chůdách

  5. Po městě bez emisí, e-skútry od firmy Hecht

  6. Automechanici zveřejnili 5 nejčastějších zimních potíží s autem

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud