Suzuki si minulý rok s konkurenčním Citroenem nevědělo rady, a to jak ve WRC, tak i v JWRC. Letos se právě v této třídě chystá po roční pauze opět útočit na titul.
Suzuki se dostalo na vrchol naposledy v roce 2007, kdy šampionát, podobně jako v roce 2004, vyhrál Per-Gunnar Andersson. Loni ale přebral iniciativu Citroen a díky Sebastienu Ogierovi získal i titul. Nejen díky odstoupení z WRC, ale i rozšíření týmu ze dvou jezdců na tři, se chce Suzuki opět vrátit na vrchol.
"Letos je našim hlavním cílem vyhrát titul v šampionátu JWRC. Abychom tohoto výsledku dosáhli, rozšířili jsme počet jezdců v týmu ze dvou na tři. Vedle Michala Kosciuszka a Aarona Burkarta, kteří v našem voze jeli i minulý rok, se jako třetí jezdce představí Simone Bertolotti. Všichni jsou to talentovaní jezdci, přičemž každý by se dal charakterizovat trochu jinak. Cílem Suzuki bylo vždy poskytnout našim jezdcům velkou podporu a asistenci. Doufáme, že i to nám pomůže splnit vytyčené cíle," řekl, Mr. Ishii, ředitel Suzuki Europe.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?