Jaký smysl má třídveřový Crossover? Pro Range Rover je model Evoque trefou do černého, tak proč by to nemohla zkusit tuzemská Škodovka?
Není to praktické, mnohým se to i hnusí, tak proč má třídveřový croossover v podobě Range Roveru Evoque takový úspěch? Bude to snad jeho jedinečnost? To asi ne. Zatím jsou na trhu dva crossovery s třemi dveřmi. Jedním je již zmíněný Evoque, kterému se náramně daří, druhý je Mini Paceman.
A zrovna Paceman je ukázkou, jak ošemetné je, zabrousit do extravagantních vod a dovolit si vyrábět třídveřový crossover. Paceman totiž neslaví prodejní úspěchy, ba naopak. Však se již ani nepočítá s nástupcem. Tak proč by se do tohoto riskantního „podniku“ měla pouštět Škoda?
Ta ovšem nepotvrdila, že by něco takového plánovala. Jedná se jen o grafickou úpravu klasického pětidveřového Yetiho, rukou Theo China. Díky tomu však můžeme mít představu, jak by takový Yeti 3D vypadal.
Je téměř jasné, že by se nedočkal úspěchu a příliš velké množství zákazníků by neoslovil. Takže zřejmě zůstane jen na těchto obrázcích. Co si o Yetim ve třídveřové karoserii myslíte vy? Napište nám to do komentářů.
Zdroj: theophiluschin.com
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?