Za posledních pár let už se na internetu objevilo několik lepších či horších pokusů o přestavbu různých aut na Lamborghini, ovšem málokterý z těchto pokusů dopadl tak dobře a přesvědčivě, jako tento.
Mladík, který podle registračních značek pochází s největší pravděpodobností z Ukrajiny, totiž investoval neskutečnou porci času, úsilí a zřejmě i peněz do přestavby svého postaršího Mitsubishi Eclipse do podoby jednoho z nejextrémnějších a současně nejvzácnějších Lamborghini poslední doby: modelu Reventon.
Nevíme kolik lidí na přestavbě automobilu pracovalo, ovšem vsadíme se, že mladík rozhodně nebyl sám. Jak je totiž z videa celkem jasně patrné, střídá se zde několik lidí, kteří rozhodně dobře vědí, co dělají. I tak je ale potřeba ocenit mladíkovu snahu jít si za svým snem i schopnost přeměnit svou vizi ve skutečnost.
tip: Vetřelec ve Sluneční soustavě? Záhadný objekt proletěl kolem Země
Skuteční odborníci samozřejmě rozdíly poznají během pár vteřin, ovšem neznalá veřejnost nebude mít sebemenší důvod pokládat tento stroj za repliku. Nemůžeme sice posoudit jak moc se podařilo napodobit zvuk auta, ovšem co se designu týče, nechybí zde originální světlomety, ve středu nárazníku umístěný výfuk, ostře řezané hrany se pevně drží své předlohy a místo se našlo i pro ikonické vyklápěcí dveře na obou stranách.
Bohužel nevíme jak si autor poradil s přestavbou interiéru, nebo jak zamaskoval chybějící motor za předními sedačkami, ovšem na první pohled vypadá replika skvěle. A svůj podíl na tom má i kvalitní lakování a dobře zvolená kola.Tohle se zkrátka povedlo a my tleskáme.
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.