Fisker přiveze do Frankfurtu koncept Surf. Měl by představovat malé hybridní vozítko.
Fisker Surf má být dalším pokračovatelem řady vozidel se značkou Karma. Tato značka již vyvíjí menší vozidlo, které by bylo možné prodávat širší veřejnosti než luxusní Karmu. Surf tak může být jeho předobrazem.
Surf zatím známe jen z jedné skici. Automobilka připojila informaci, že by koncept měl používat podobný systém pohonu, jakým disponuje i Karma, tedy sériový hybrid, kdy je spalovací motor použit jen jako generátor energie pro elektromotory.
Designem vůz připomíná v současnosti oblíbené vozy kupé, jakými jsou zejména Honda CR-Z a Hyundai Veloster.
Další informace bychom se mohli dozvědět již za pár dní, až autosalon otevře své brány.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.