Česká republika získala bronz v soutěži TOP Service People SEAT 2014

ar5, 22. května 2014, 14:36 Google+

V mezinárodním finále 15. ročníku odborné soutěže TOP Service People SEAT soupeřilo 79 nejlepších pracovníků z 24 zemí v 6 oborových skupinách (Vedoucí servisu, Vedoucí skladu, Servisní poradce, Mechanik-elektrikář, Klempíř, Lakýrník.

Seat

Seat | foto: Seat

Odborná soutěž TOP Service People SEAT 2014 má za sebou mezinárodní finále, které se uskutečnilo ve dnech 25. až 27. dubna 2014 v Barceloně. Barvy České republiky hájili tři vítězové národní části soutěže TOP Service People SEAT, z nichž se nejlépe vedlo Petru Valovi v oborové skupině Klempíř, který se v celosvětovém finále umístil na skvělém třetím místě.

„Gratulujeme Petru Valovi k jeho mimořádnému úspěchu ve světovém finále prestižní odborné soutěže TOP Service People SEAT 2014 a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v jeho profesionální kariéře. Máme velkou radost, že českou servisní síť značky SEAT v Barceloně skvěle reprezentovali všichni tři vítězové národního kola, a navázali tak na úspěchy svých kolegů z

Za Českou republiku se za doprovodu zástupce importéra Tomáše Němce, zodpovědného za péči o produkt, zúčastnili Michal Lehečka z plzeňského Autocentra Jan Šmucler (vítěz národního kola v oborové skupině Servisní poradce), Jiří Mitura z ostravské společnosti RT Torax (Vedoucí skladu) a Petr Vala ze znojemské společnosti Libor Suchý, autoprodejna (Klempíř).

Servisní poradce Michal Lehečka skončil na 10. místě, vedoucí skladu Jiří Mitura obsadil 6. místo a klempíř Petr Vala vybojoval již zmíněné 3. místo. Soutěžící si museli poradit se všeobecným testem o značce SEAT, a poté prokázat své znalosti a dovednosti v teoretickém a praktickém testu z oboru. Klempíř dostal například za úkol demontovat a opět namontovat zpětné zrcátko.

Pro všechny účastníky mezinárodního finále soutěže TOP Service People SEAT 2014 v Barceloně byl připraven atraktivní doprovodný program s představením všech zúčastněných týmů, prohlídky výrobního závodu SEAT, teambuildingových aktivit a prohlídky Barcelony. Třídenní finále bylo završeno slavnostním ceremoniálem s vyhlášením výsledků.

Národní kolo soutěže TOP Service People SEAT vyhlašuje importér pro 3 oborové skupiny. V prvním kole se jedná o písemný test, na jehož základě probíhá nominace do národního finále, které se uskutečnilo 26. 11. 2013 ve školicím středisku v Kosmonosích. Z celkem 56 přihlášených soutěžících bylo do finále vybráno 16 nejlepších pracovníků. Vítězové v každé oborové skupině získali kromě hmotných darů v podobě elektroniky také příležitost reprezentovat Českou republiku ve světovém finále.

Odbornou soutěž TOP Service People SEAT vyhlašuje pravidelně výrobce vozů SEAT pro pracovníky z autorizované servisní sítě SEAT. Jejím cílem je motivovat servisní pracovníky k ještě lepším výkonům a průběžnému vzdělávání a získávání nových znalostí a dovedností v oblastech technologií, opravárenských postupů a jednání se zákazníky, aby byla zajištěna maximální spokojenost zákazníků s údržbou, servisem a opravami jejich vozů.