VIDEO: Rally de Ciocco - na startu 46 posádek. Pět vozů S2000, 3 vozy R5. S S2000 Scandola, Perico, Nucita, Michelini, Marucci, R5 Andreucci premierově s 208 R5 a dva Fordy R5 Basso a Ciavarella
Giandomenico Basso a Mitia Dotta se stali vítězi této soutěže. Druhý skončil Scandola s Fabiíí S2000 a třetí místo patřilo Andreuciimu, který poprvé představil Peugeot 208 T16 v reálné soutěži.Ale pojďme popořadě. Basso přestavil první R5 na zemní plyn. Nedal nikomu šanci a po zásluze vyhrál, když dokázal zvítězit v pěti zkouškách a na ostatních ztrácel pouze nepatrně. Paolo Andreucci dokázal vyhrát s novým Peugeotem čtyři testy. V polovině první etapy měl Basso problém s hydraulikou, ale ten byl v servisu vyřešen. Problémy se nevyhnuly ani Scandolovi, který hned na první zkoušce poškodil kolo, pak měl problémy s brzdami a na rz 11 měl defekt. Souboj o třetí místo tak zůstal mezi Andreuccim a Nucitou. Druhý jmenovaný měl smůlu, když nevydržela poloosa v poslední rychlostní zkoušce druhé etaopy.Další Italové se potýkali s defekty a problémy s elektronikou.
1. Basso, 2. Scandola +24,9, 3. Andreucci +55,8 a 4. Ciavarella +2:30,3.Dá se říct, že premierový závod si speciál odbyl bez zásadních tenických problémů. Podle neoficiálních informací jsou z České republiky tři objednávky na tento stroj - o Mirku Jakešovi již byla řeč, a kdou jsou ty další dvě auta? Uvidíme.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?