Tento víkend se jela Rally Legend Boucles de Spa. Náš fotograf byl přímo na místě soutěže. Podívejte se na fotogalerii z této rally historiků.
Soutěž je velmi známá, vždyť se jí letos zúčastnili takové hvězdy jako Henning Solberg nebo Francois Duval. Navíc každý si určitě rád prohlédne vozy, které ještě nedávno brázdily tratě světových soutěží.
Fotogalerii naleznete zde.
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.