Petter Solberg sbíral svoje první kilometry s vozem Peugeot 207 S2000 na jihu Francie. K ruce mu byl Sarazzin.
Petter Solberg už startoval na Rally Monte Carlo mnohokrát (8krát). Jeho výsledky na této soutěži však byly spíše průměrné. Nor v Monaku například nejenže nikdy nevyhrál, ale ani se nepostavil na stupně vítězů. To vše ale bylo v MS s vozy WRC.
Teď čeká na Pettera nová výzva: Seriál IRC a vůz Peugeot 207 S2000. Už před startem patří Petter do skupiny favoritů. "Na startu je hodně jezdců, kteří mají zkušenosti s S2000, já nemá žádné. Zato s touto soutěží už zkušenosti mám, pojedu tudíž na vítězství!" slibuje tradičně dravý jezdec Citroënu.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.