Bruno Magalhaes doufá, že mu předstartovní test, který mladý Portugalec absolvuje před startem sedmé soutěže seriálu IRC na Azorech, pomůže. Rally na Azorech se jede od 15. do 17. července.
Magalhaes sice nepatří k úplně nejrychlejším, ale zatím se mu podařilo bodovat na všech dosavadních šesti podnicích IRC, které se letos odjely. Tuto bilanci by chtěl potvrdit i na šotolinové rally, výborným výsledkem by byl zisk premiérového pódia.
"Test bude pro start hodně užitečný, protože mi umožní si opět zvyknout na řízení auta na nezpevněném povrchu. Většina z mých rivalů měla možnost po Ypres někde startovat, ale já ne, proto jsme naplánovali test na pondělí," říká jezdec Peugeot Sport Portugal.
"Doufám, že bych se mohl na této rally dostat na pódium. Bude to ale velmi složité, protože i zde bude hodně rychlých hochů, kteří bojují na čele soutěží už od prvních letošních kilometrů," říká své představy Portugalec.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.