Nicolas Vouiloz, několikanásobný mistr světa ve sjezdu na horském kole a bývalý jezdec Belgicko-Luxemburského týmu Peugeot si poprvé vyzkoušel cocpit Škody Fabia S2000.
Vítěz Intercontinental Rally Challenge z roku 2008 se pro úvodní podnik IRC, Rally Monte Carlo, zařadí po bok Jana Kopeckého a Juho Hänninena do továrního týmu Škoda Motorsport. Seznámení a test nového speciálu absolvoval Nicolas na suchém asfaltu v jižní Franci a první kilometry francouzského pilota za volantem Škody Fabia S2000 zachytili kamerou kolegové z www.extremrallye.com.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?