Tato možnost a dávný sen norských bratrů je na světě. Deníku VG to oznámil mladší z bratrské dvojice Petter.
"Tato možnost existuje, bylo by to naprosto skvělé," řekl Petter Solberg. Má to však jeden háček. Je potřeba sehna potřebný obnos na vytvoření společného týmu. Podle deníku VG je to částka pohybující se mezi 5 – 6 milióny eur potřebných na provoz dvou specialů WRC.Petter Solberg tak v současné době shání peníze a této jeho myšlence je nakloněn i starší z bratrů Henning, který má mimochodem za sebou velmi silného sponzora (Expert). "Pokud by přišel Petter s dobrým nápadem, půjdu do toho. Pokud je někdo, kdo to dokáže, tak je to právě Petter. Už to předvedl v letošním roce," řekl Henning Solberg.Zda se bratrům s ne vždy ideálními vztahy, podaří tuto vizi uskutečnit, na to si budeme muset počkat, ale jak říká mladší z bratrů: "Všechny problémy jsou za námi. V současné době jsme nejlepšími kamarády,". Což by jim mělo k uskutečnění snu pomoci asi nejvíce.
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.