Malajský automobilový manipulátor Theophilus Chin je zpět s jeho dalším zajímavým nápadem, který se tentokrát týká velkého Volkswagenu.
Tentokrát Chin představil možnou podobu druhé generace Volkswagenu Amarok. Vozidlo je znázorněno na dvou přiložených snímcích a je založeno na konceptu Crossblue. Oproti němu je vůz o něco delší díky korbě a nová generace je zároveň o něco kratší, než je stávající Amarok.
I přes povedený návrh je vlastně ještě příliš brzy na to hovořit o nástupci Amaroka, protože německá značka je spokojena s jeho prodejem. Pro připomenutí, pickup byl odhalen už v roce 2010 a byl prvím obřím vozem s korbou pocházející od značky Volkswagen. V nabídce je nabízen se třemi naftovými a jedním benzinovým motorem (v závislosti na trhu).
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?