Snad každým rokem se objeví v médiích zajímavé video, kde si to různé supersporty rozdají na letištní dráze s vozy Formule 1.
Ani letos tomu není jinak a na startovní rovinku se vedle sebe postavil ultra rychlý Mercedes-Benz SLS AMG Black Series a předloňský vůz Formule 1. Závod to je jistě zajímavý, protože SLS v paketu Black Edition má vysoký výkon 632 koní a předloňský monopost F1 jich má 760.
O tom, kdo bude v cíli první, asi není už teď pochyb, a to vzhledem k tomu, že váhový nepoměr mezi Mercedesem SLS a monopostem F1 je obrovský.
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.