Majitel předchozí generace Volkswagenu CC se těžce poučil, že pohon předních kol moc dobře nefunguje na bahnitém terénu.
Z náhledu videa si můžete myslet, že se jedná o klasickou bláznivou soutěž v přetahování lanem, ale ve skutečnosti řidič první generace Volkswagenu CC uvízl na bahnité cestě a jeho vyproštění tak zbylo na ostré Volvo S60R. To se svým výkonem 300 koní a pohonem všech kol AWD nemělo moc práce s vytažením CCčka.
Nicméně, příběh jen tak neskončil, protože jakmile byl Volkswagen vytažen z hlubokého bláta, po chvíli se opět dostal do problémů. Naštěstí někteří přihlížející byli tak laskaví, aby Volkswagenu pomohli se ze zrádného povrchu definitivně dostat pryč.
zdroj: Youtube
V pokračování našeho dlouhodobého testu se vrhneme na to, jak „čtyřka“ po faceliftu jezdí a zda-li je motor důstojnou volbou do takto charismatického vozu s krásným interiérem. Nechybí ani nějaké ty vady na kráse a finální hodnocení.
Praha zpřísnila pravidla parkování pro elektromobily a plug‑in hybridy. Zvýhodnění zůstává pouze rezidentům s čistě elektrickým nebo vodíkovým pohonem, zatímco ostatní – včetně firem a živnostníků bez pražského sídla – platí plnou cenu i za svá elektrická vozidla. Parkování i dobíjení však mohou firmy vyřídit jedinou Energokartou v aplikaci, která zároveň umožňuje plug‑in hybridům pohodlně zaplatit i tankování.