Subaru WRX STI a Mark Higgins, to se stalo zárukou nového světového rychlostního rekordu na trati Isle of Man TT.
Začátkem června britský rallyeový jezdec Mark Higgins stanovil nový světový rekord, a opět se stal držitelem nejrychlejšího automobilového času na tratim, kde se jinak jezdí závody motocyklů Tourist Trophy. V přiloženém videu je k vidění celá zběsilá jízda a věřte, že slovo zběsilá je na místě. Higginsova průměrná rychlost totiž činila 187,29 km/h a trať o délce 59,5 km zajel za 19 minut a 15 sekund.
Celé video má něco málo kolem 22 minut, kdo tedy nechce ztrácet čas prvními třemi minutami na pohled srdečního tepu řidiče, ten ať rovnou skočí na začátek třetí minuty, kde na vás čeká samotná jízda.
zdroj: Subaru, YouTube.com
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?