Elektromobilní vlna se valí a nevyhne se ani Mazdě. Ta má v plánu prodat v Japonsku několik set elektromobilů.
Mazda 2 je, zdá se, poměrně vhodná pro zástavbu elektrického pohonu. Malé městské vozítko dává pro elektřinu, tak jak ji známe dnes, největší smysl.
Vůz by neměl stát více než tři miliony jenů, tedy asi 650 tisíc korun. Cena je státem dotovaná a očekává se, že také stát bude největším odběratelem.
O vozu nejsou zatím známy žádné technické podrobnosti, znám je jen dojezd, měl by dosáhnout dvou set kilometrů.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?