DISKUZE K ČLÁNKU Jeden z prvních konceptů prodán v aukci
Víte od kdy se datuje výroba showcarů pouze pro účely automobilových výstav? Již od třicátých let minulého století. Jedním z prvních takových byl Ford Model 40 speedster. Právě tento unikátní kousek byl před pár dny předmětem dražby.
zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým,
vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku.
Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.